II półrocze 2015/2016

Dzień Samorządności!

haha18.03.2016 r. w piątek w ramach Dnia Samorządności odbyły się w naszej szkole wybory MISS i MISTERA pierwszego dnia wiosny. Do rywalizacji stanęło 14 kandydatów ze wszystkich klas. Jury w składzie: p. Joanna Jaworska – nauczyciel , p. Ewa Jaroszewska, przedstawiciel Rady Rodziców, p. Hanna Żmijewska reprezentująca pracowników obsługi oraz członkowie SU: Oliwia Pomieszcz, Marcin Ochtabiński i Marcin Gorczyński miało bardzo trudne zadanie.

Ostatecznie zwyciężyli:pfff

Wiktoria Jaglarska z kl. I b

 

Bartosz Ochtabiński z kl. III a.

Równocześnie wytypowano najciekawsze tego dnia nakrycie głowy, należało ono do Oliwii Czarnowskiej z kl. II b.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do zabawy, pomysłowość uczniów była zaskakująca.


Wieczór kinowy!

Pierwszy WIECZÓR KINOWY za nami.

Dnia 26.02.2016 r. od godz. 18.00 odbył się na górnym holu gimnazjum wieczór kinowy zorganizowany przez SU. Grupa gimnazjalistów obejrzała film reż. Gabriele Muccino pt. W pogoni za szczęściem.

Scenariusz filmu oparty na autentycznych wydarzeniach i opowiada o życiu Chrisa Gardnera (Will Smith). Łańcuch zdarzeń pozostawia głównego bohatera bez pracy oraz domu w wieku 30 lat, odnajduje się wraz ze swym synkiem Chrisem Juniorem (Jaden Smith), żyjąc w łazience na stacji kolejowej w San Francisco.

111Oczywiście nie zabrakło popcornu, przygotowanego samodzielnie przez uczniów oraz miłej atmosfery o wieczorowej porze.

Dziękujemy koneserom dobrego kina, którzy

zechcieli wziąć udział w seansie oraz opiekunom.

1111

11111