I półrocze 2017/2018

Dyskoteka andrzejkowa

więcej foto…(wkrótce)

19.11.2017 r. w godzinach 17.00-21.00 odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas gimnazjalnych. Wszyscy bawili się świetnie. Muzykę na hali puszczali nasi uczniowie. Samorząd Uczniowski przygotował wróżby, które rozpoczęły się godzinę po rozpoczęciu dyskoteki. Nie zabrakło ustawiania butów i przekłuwania serc, w celu poznania imienia swojej drugiej połówki oraz losowania zawodu. W kawiarence prowadzonej przez naszych rodziców można było się napić i posilić. Uczniowie mogli zakupić napoje, słodycze i przepyszne gofry. Zarobki ze sprzedaży zostały przekazane na szczytny cel.

 


Dyskoteka z absolwentami

więcej foto…

IMG_0432

Dnia 19 października 2017r. w gimnazjum im. Jana Pawła II odbyła się dyskoteka z absolwentami z rocznika 2016/2017. Serdecznie dziękujemy osobom, które przybyły.


Spotkanie Integracyjne

więcej foto…

IMG_0385.JPG

6.10.2017r. o godz. 12:00 odbyło się spotkanie integracyjne Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. Małgorzaty Żychowskiej w Gospodarstwie Agroturystycznym „Chata pod Dębami” w Karniewie. Przy kawałku ciasta, gorącej kawie i herbacie uczniowie opracowali harmonogram działań na cały rok szkolny oraz ustalili szczegóły nadchodzącej dyskoteki z udziałem absolwentów naszego gimnazjum. Po omówieniu planów Samorząd pod czujnym okiem pani Małgosi i gospodyni pani Edyty, wspólnie upiekli pizze według własnego pomysłu. Po jej skosztowaniu i chwili relaksu wszyscy szczęśliwi wspólnie wrócili do szkoły.

Redagowała

Oliwia Królicka


Wybory Samorządu Uczniowskiego

więcej foto…

Rozpoczęcie roku szkolnego 17-18 007Dnia 20.09.2017 r. w świetlicy szkolnej odbyły się wybory do Samorządu
Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiedli: Izabela Biedrzycka, Krzysztof Falba
oraz Kornel Morawski wszystko odbywało się pod nadzorem opiekuna Samorządu
pani Małgorzaty Żychowskiej, opiekuna świetlicy pani Ewy Balińskiej oraz
pani dyrektor Małgorzaty Bartosiewicz .W wyborach kandydowało 18 gimnazjalistów. W głosowaniu wzięło udział 106 osób. Po podliczeniu głosów przez komisję, możemy przedstawić skład tegorocznych
władz Samorządu Uczniowskiego:

– Izabela Biedrzycka – przewodnicząca
– Krzysztof Falba – członek SU
– Łukasz Rólka – skarbnik
– Dawid Surgał – członek SU
– Oliwia Królicka – członek SU
– Kornel Morawski – członek SU
– Marcin Gorczyński – strona internetowa
– Dawid Małkiewicz – strona internetowa
– Julia Kozicka – członek SU
– Eliza Szwejk – zastępca przewodniczącej

Redagowała

Izabela Biedrzycka